Ureditev otroškega igrišča

Če imaš kakršen koli predlog, idejo ali željo, ki bi izboljšala, popestrila ali olajšala življenje v Soseski Rače bomo veseli če nam ga boš zaupal/a

Re: Ureditev otroškega igrišča

Prispevajod TS » 04.07.2011, 18:54

V petek zvečer smo končali z polaganjem plošč na igrišu. Hvala vsem, ki ste sodelovali pri delu. Hvala tudi GP Radljam za velikodušno pomoč pri dostavi peska, ki smo ga rabili za podalgo za plošče in prijazno pomoč delavcem na gradbišču, ki so nam posodili lopato in samokolnico.
TS
Site Admin

Prispevki: 143

Re: Ureditev otroškega igrišča

Prispevajod TS » 29.06.2011, 22:02

Danes sem iz Kranja pripeljal gumijaste plošče in ker sem še preden sem stopil iz avta že dobil ponudbo za pomoč, sem se z otroki lotil kopanja. Kmalu se nam je pridružilo še nekaj zagnancev in do večera je že primanjkovalo orodja. Jutri nadaljujemo z delom. Vsi ste prav lepo vabljeni, da se nam pridružite, če že drugega ne, boste poskrbeli za prijetno vzdušje. Hvala tudi vsem, ki ste posodili orodje.
TS
Site Admin

Ureditev otroškega igrišča

Prispevajod TS » 29.06.2011, 06:07

Včeraj smo prestavili klopi iz sprehajalne poti v zelenico.

Gumijaste plošče za pod igrala so že naročene in jih bomo, če bo šlo vse po načrtih, dobili že danes. Ko jih pripeljem, se bomo dogovorili, kdaj in kako jih bomo vgradili. Pred vgradnjo moramo dobiti še pesek za podlago, filc že imamo.
TS
Site Admin

Vrni se na Predlogi, ideje, želje za celotno sosesko Rače

Aktivni uporabniki

Število aktivnih uporabnikov: Noben neregistriran uporabnik in 1 gost